Ochranné sítě na lešení

Pevné ochranné sítě na zakrytí lešení při stavbách a rekonstrukcích objektů. Sítě na lešení ochraňují chodce i komunikace před padající omítkou, odpadem a prachem při stavebních pracích.

Sítě na lešení

Pro stavební firmy, zednické party i domácí stavební práce nabízíme ochranné sítě na lešení z kvalitního úpletu v barevních provedeních bílá, zelená a modrá. Pevný síťový úplet zajišťuje stabilitu i ve větrných poryvech a dobře odolává dešti, slunečnímu záření a prudkým změnám teplot. Zesílený střed a lemy ochranných sítí na lešení zvyšuje pevnost a odolnost tkaniny. Při krajích a středu sítě jsou vedeny zpevněné pruhy s otvory ve vzdálenosti 10 cm pro uchycení síťoviny k lešení. Ochrannou tkaninu dodáváme o šíři 2,57 m v rolích o délce 20m nebo 50m.

Z řady kotvících doplňků doporučujem např. plastové upevňovací pásky pro stabilní upevnění sítě na lešení. Plošná hmotnost sítí na lešení činí 70g/1m2.

Sítě na lešení

Další využití ochranných sítí

Ochranné sítě lze používat nejen ve stavebnictví, ale také jako ochranné sítě proti ptákům nebo na zabezpečení svahů a břehů před padajícím kamením a větvemi stromů.

Akční ceny za ochranné sítě na lešení!

Připravili jsme pro Vás zajímavé cenové nabídky. Za každý jednorázový odběr stavebních sítí Vám nabízíme slevu. Využijte naší sezónní nabídky – získáte kvalitní stavební sítě a ještě ušetříte. Posuďte sami:

  • při nákupu 300 běžných metrů a více poskytneme slevu 10%,
  • při nákupu 500 běžných metrů a více poskytneme slevu 15%,
  • při nákupu 1000 běžných metrů a více poskytneme slevu 20%.

Do počtu běžných metrů můžete zahrnout různé délky balení po 20 m i 50 m.

Stavební sítě ochranné

Ochranné sítě na lešení máme připraveny na skladě.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..