Kvalitní PE plachtovina k další výrobě

Nabízíme Vám polyethylenovou plachtovinu v roli o rozměru 2,04×100 m určenou k dalším zpracování. Tkaninu dovážíme od značkového jihokorejského prodejce v barvě černo-modré a průsvitné.

Technické tkaniny polyethylenové k výrobě plachet

Nepromokavá PE kašírovaná tkanina o gramáži 200g/1m2 je stabilizovaná proti škodlivému ultrafialovému záření. Vysoký obsah stabilizátorů proti UV záření zvyšuje odolnost a životnost materiálu. K dispozici máme plachtovinu v barvě černo-modré (černý líc, modrý rub), modro-černé (modrý líc, černý rub) a průsvitné. Černá plachtovina s modrým rubem, která nepropouští světlo, je vhodná na:

Modrou plachtovinu využívají zákazníci nejčastěji v výrobě:

  • bazénových plachet,
  • univerzálních krycích plachet,
  • ochranných závěsů.

Polyethylenová plachtovinaPE plachtovina

Průsvitná plachtovina propouštějící světlo, se výborně hodí k výrobě:

  • dílenských závěsů,
  • dělících přepážek a zástěn výrobních hal,
  • fólií na zastínění světlíků,
  • fólií na zastínění skleníků a pařenišť, apod.

Měli byste zájem o naši polyethylenovou plachtovinu, ale chcete se nejdříve přesvědčit o její kvalitě? Napište nám na info@mikel.cz a my Vám rádi zašleme zdarma vzorek tkaniny.

Průsvitná plachtovinaPrůsvitná plachta

 

Nářadí pro sázení ok do plachet a fólií

Pokud se rozhodnete zhotovit si plachtu, dovolujeme si doporučit Vám speciální příslušenství pro dokonalou aplikaci plachtových ok. Děrovadlem vyrazíte do tkaniny otvor a pomocí průbojníku do ní zasadíte plachtové kroužky (oka). Výsledkem je pevně usazená oka po obvodu plachty v potřebné vzdálenosti. Zaujala Vás plachtovina, avšak nechcete si plachty vyrábět sami? Ušijeme pro Vás ochranné plachty, dílenské závěsy i další výrobky přesně podle Vašich požadavků.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..