Příslušenství pro ukotvení plachet a sítí

V našem sortimentu si můžete vybrat doplňky a příslušenství pro uchycení plachet a ochranných sítí. Dodáváme rovněž ruční nářadí pro vlastní aplikaci ok do plachet. Kotvící doplňky dovážíme od špičkových výrobců – dbáme na to, aby naši zákazníci byli spokojeni nejen s kvalitou našich technických tkanin a plachet, ale také s příslušenstvím pro jejich upevnění.

Háčky a karabiny pro ukotvení

K ukotvení plachet a sítí slouží naše pozinkované simplexové háčky (karabinky), jednoduché S-háčky, plastové pásky ke stahování a svazování tkaniny k jednorázovému použití, ohebné spirálové háčky, napínací gumové kroužky nebo gumové T-napínáky do plachtových kroužků. Velmi oblíbené jsou gumové karabinky pro opakované použití. Výborným pomocníkem pro upevnění bazénových plachet je kotvící ocelové lanko potažené PVC, které dodáváme samostatně nebo s navijákem.

Pro uchycení dílenských závěsů slouží vodící kolejnice včetně držáků a jezdců – tuto výbavu lze zakoupit i samostatně pro vlastní výrobu.

Nářadí pro aplikaci plachtových kroužků

Chcete si děrovat oka do své plachty sami podle své potřeby? Máme pro Vás speciální ruční nářadí pro rychlou a bezproblémovou aplikaci plachtových ok.

Pomocí děrovadla vyseknete narážecím kladivem kulatý otvor do plachtoviny. Pro pohodlnou aplikaci plachtových kroužků doporučujeme používat pevnou podložku pro děrování ok. Vybírat můžete plachtové kroužky podle různých vnitřních průměrů a z různých materiálů: nerez, ocel nebo mosaz. Průbojníkem oko zasadíte do textilie. V plachtě Vám zůstane perfektně usazené oko. Další oka můžete sázet v intervalech podle potřeby.

Pružné gumové lano

Gumové lano pro Vás dovážíme od francouzského výrobce. Pomocí gumového lana uchytíte pevně nejen plachty, ale také jakýkoliv náklad nebo předměty. Lano je zhotoveno z gumových vláken s PP potahem speciálně upraveným proti plísni a vlhkosti.

Pro efektivní upevnění můžete použít škrtící hliníková očka k provlečení smyčky gumového lana. Pružné gumové lano si v našem e-shopu můžete zakoupit buď jako návin o délce 50 m, anebo si zvolit libovolnou délku lana. Gumová lana nabízíme v barvě bílé, černé, modré a zelené.

V naší nabídce naleznete také přírodní jutové lano, které dodáváme v klubkách o délce 300 m.

 

 

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..