Prodejní stánky a výstavní stánky

Podpoříme reklamu a propagaci Vaší firmy! Pro firmy, živnostníky i drobné prodejce vyrábíme prodejní a výstavní stánky, reklamní stany a pavilony. Na nůžkové konstrukce zhotovíme plachtové díly s možností reklamního potisku.

Mobilní prodejní stánky

Praktické mobilní stánky z plachtoviny podle vlastního výběru ocení každý prodejce, který cestuje za svými zákazníky. Naše prodejní stánky jsou postaveny na hliníkové nůžkové konstrukci, jejíž výhoda spočívá v její lehkosti, snadné a rychlé manipulaci. Jedním pohybem konstrukci otevřete i zavřete! Ve složeném stavu zabere stanová kostra minimální plochu a snadno ji přepravíte i v malém osobním autě.

Stačí si jen vybrat rozměr parcely nůžkové konstrukce, barvu plachtoviny a my Vám zhotovíme stanové plachty. Stanové díly vyrábíme z kvalitní polyesterové plachtoviny o gramáži 203g/1m2 s PUR zátěrem. Vybírat můžete z těchto barevných variant tkaniny: červená, modrá, stříbrná-šedá, bílá, černá, žlutozelená, khaki, zelená, smetanová a béžová. Jednotlivé plachtové díly na prodejní stánek samozřejmě můžete libovolně barevně kombinovat.

Prodejní stánky využívají naši zákazníci k prodeji a prezentaci svých výrobků na prodejních veletrzích, festivalech a přehlídkách apod.

Nezapomeňte, že také atraktivní vzhled a úprava Vašeho reklamního stánku prodává Vaše výrobky a Vaši firmu!

Reklamní a výstavní stánky

Chcete posílit PR Vaší firmy nebo organizace? Připravujete se na veletrh firem nebo výstavu produktů a chcete přilákat co nejvíce zákazníků a klientů? Firma Marek Mikel s.r.o. Vám nabízí pomocnou ruku: zhotovíme pro Vás výstavní stánek s reklamním potiskem. Váš reklamní stan s logem Vaší firmy a fotografiemi Vašich výrobků je vkusnou reklamou a současně praktickým mobilním stánkem, který snadno a rychle přepravíte na další prezentační akce! Reklamní stánky jsou jednoduchý a levný způsob jak zviditelnit značku Vaší firmy. Nemusíte platit za drahou reklamu na billboardech, v médiích ani do rozdávat reklamní letáčky. Váš reklamní stánek ve spleti konkurence nikdo nepřehlédne!

Na vybranou nůžkovou konstrukci ušijeme plachtové díly  a opatříme celoplošným potiskem prostřednictvím digitální sublimační technologie.

Samozřejmě můžeme na Vaše přání vyrobit stanové díly i bez potisku. Vstříc vycházíme i Vám, kteří si sami zajistí potisk plachtoviny – z dodané potištěné textilie pro Vás pak ušijeme jednotlivé díly na stan.

Hotový prodejní nebo reklamní stánek Vám dodáme do 10 následujících pracovních dnů po uhrazení.

Co získáte zakoupením reklamního stánku?

 1. jednodílnou nůžkovou konstrukci, kterou rychle a pohodlně roztáhnete a složíte jedním pohybem;
 2. plachtový díl střešní z kvalitní nepromokavé plachtoviny s vynikající odolností proti povětrnostním vlivům i mechanickému namáhání a barevnou stálostí i odolností vůči extrémním teplotám;
 3. boční plachtové díly spojené pomocí pevných suchých zipů, které umožňují libovolnou kombinaci stanových dílů;
 4. tašku pro transport plachtových dílů;
 5. vak na konstrukci.

Další možnosti využití nůžkových stanů a stánků

Plachtové přístřešky lze využít i k jiným než reklamním cílům. Naše nůžkové stany se uplatní také jako:

 • zahradní přístřešky – zahradní stany, altány a pavilony,
 • rodinné stany na dovolenou,
 • párty stany a párty altány pro venkovní akce,
 • rybářské přístřešky,
 • mobilní garážové stání pro auto, atd.

2 Comments on Prodejní stánky a výstavní stánky

 1. Nechal jsem si u firmy vyrobit reklamní stánek – a jsem naprosto spokojen. Kvalitní materiály, perfektní potisk – mohu jen doporučit.

 2. Dobrý den, těší nás Vaše spokojenost s našimi prodejními stánky. Děkujeme za pochvalu.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..