Krycí plachty s oky hotové

Firma Mikel s.r.o. nabízí kvalitní nepromokavé plachty s oky pro univerzální použití vyrobené z třívrstvé PE kašírované plachtoviny. Naše plachty se vyznačují vysokou trvanlivostí, snadnou omyvatelností a odolností vůči UV záření.

Krycí plachty s oky

Kvalitní nepromokavá plachta je nepostradatelná v každé zahradě, chalupě a na staveništi. Naše krycí plachty zabezpečí Váš majetek před nepříznivými vlivy počasí – ochrání před deštěm, prachem a slunečním zářením. Použití krycích plachet je všestranné. Můžete je použít k zakrytí písku, dřeva, stavebního materiálu, stavebních strojů, vozíku, střechy, mobilních plotů apod. Uplatnění pro ně naleznete i na cestách, kdy je můžete použít jako bezvadné izolační fólie pod stan, nebo dokonce jako jednoduchý nepromokavý plachtový přístřešek.

Zákazníci si pochvalují zdvojený lem a oka po celém obvodu umožňující pevné uchycení plachty protažením gumového lana nebo jiných kotvících doplňků. Plachty jsou opatřeny oky z různých materiálů. Výhodou hliníkových ok je jejich nízká cena.  Za nejkvalitnější platí oka ocelová, jejichž odolnost převyšuje běžná oka hliníková dokonce pětinásobně.

 

Nabídka krycích plachet v našem e-shopu

Internetová prodejna stejně jako kamenná provozovna firmy Mikel s.r.o. disponuje širokým sortmimentem praktických ochranných plachet v různých rozměrech a barvách. Představujeme Vám jednotlivé řady plachet včetně jejich charakteristik.

V každé domácnosti se uplatní krycí plachta HOBBY. Tato nepromokavá obdélníková fólie je opatřena hliníkovými oky a dosahuje plošné hmotnosti 80g/1m². Plachta HOBBY ochrání Váš majetek před deštěm a prachem. Pro svou jasně modrou barvu se krycí plachta HOBBY často používá na zakrytí bazénů.

Nepromokavá plachta

Nepromokavé krycí plachty PROFI obdélníkového tvaru mají gramáž 120g/1m². Velkoformátové plachty od 8x10m se výborně hodí na zakrytí střechy a velkých ploch na staveništi, hřišti apod. Zakrývací fólie PROFI dodáváme v přírodní olivově zelené barvě.

Ochranné fólie

Potřebujete zakrývací plachtu nebo plachtu na bazén se zvýšenou odolností? Máme tu pro Vás ochranné plachty EXPERT o gramáži 150g/1m² osázené hliníkovými oky. Fólie je vyrobena z pevné plachtoviny odolné vůči UV záření. Vybírat můžete z různých rozměrů tvaru čtverce a obdélníku, a podle barvy – modré plachty nebo průsvitné plachty.

Průsvitné fólie

Kvalitní nepromokavé plachty SUPER s hliníkovými oky jsou vyrobeny z prvotřídní plachtoviny o plošné hmotnosti 200g/1m² a 250g/1m. U plachet SUPER oceníte vysokou odolnost vůči ultrafialovému záření. Pokud sháníte krycí fólii s dlouhou životností, pak plachta SUPER je pro Vás ta pravá! Volit můžete mezi dvěma barevnými variantami, plachtou SUPER v modré barvě anebo plachtou SUPER v barvě olivové.

Plachty skladem

Těžké zakrývací PVC plachty jsou vhodné zejména na zakrytí otevřených kontejnerů, korb a vozíků. Tato řada plachet je vybavena ocelovými oky po celém obvodu. Na výběr máme PVC plachty v barvě modré a zelené.

PVC plachta

 

2 Comments on Krycí plachty s oky hotové

  1. Dobrý den, potřeboval bych vyrobit plachtu pod stan 15×15 metrů, z bílého materiálu 150 g/m2. Mohli by jste mi prosím poslat orientační cenu. Předem dekuji Kočařík

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..