Výroba plachet na zakázku

Potřebujete zakrývací plachtu s oky zhotovenou z materiálu přesně podle Vašich představ? Rádi pro Vás ušijeme plachtu či jiné výrobky z plachtoviny na zakázku. Máme pro Vás připraveny metrážové textilie prvotřídní kvality vysoce odolné vůči škodlivému UV záření.

Zhotovíme pro Vás plachty z kvalitních technických tkanin. Vybírat si můžete z řady materiálů z polyethylenu, polyesteru, anebo z přírodních a směsných tkanin zvaných celtovina nebo stanovina. Speciální řadu pak tvoří výrobky z nehořlavé tkaniny.

Výroba plachet z PE plachtoviny

Kašírovaná PE plachtovina o gramáži 200g/1m2 je maximálně stabilizovaná vůči UV záření. Tkaninu nabízíme v barevných provedeních průsvitná a modrá. Průsvitná fólie nepropouští utrafialové záření, avšak propouští světlo. Průsvitná PE plachtovina se hodí k výrobě plachet a fólií určených na zakrytí skleníků, pařenišť, světlíků či přepážek výrobních hal.  Modrá plachtovina je vhodná zvláště na plachty k zakrytí bazénů.

Na plachty aplikujeme kvalitní oka z tvrzené zinkované oceli.

Kvalitní krycí plachtyPrůsvitné plachty

 

Výroba plachet z PES textilie

K výrobě plachet pro univerzální použití, stínících plachet, plachet na pergoly, krycích plachet na lodě a stanové díly používáme kvalitní PES textilie s PUR zátěrem 220g/m2 anebo z PES textilie s akrylát/teflonovým zátěrem 195g/m2 a 240g/m2. Polyesterové tkaniny nabízíme v různých barevných variantách.

Stínící plachta na zakázku

Zakrývací plachty z těžké PVC plachtoviny

Pokud potřebujete plachtu s dlouhou životností a vysokou odolností, pak Vám doporučujeme speciální těžkou plachtovinu o gramáži 620g/1m2, 650g/1m2 nebo 900g/1m2. Plachtu osadíme oky podle Vašeho přání!

PVC plachty PVC plachta na kontejner

 

Krycí plachty z celtoviny – stanoviny

Plachtovinu z přírodních materiálů zvanou také celtovina nebo stanovina nabízíme buď 100% přírodní (bavlněnou), anebo s poloviční příměsí juty či polyesteru. Pro svůj přírodní původ a výboré termoizolační vlastnosti je ideální tkaninou pro plachty na zakrytí pergoly, zakrytí terasy, balkónů a dalších otevřených přístřešků. Jak napovídá název, používá se stanovina k výrobě plachtových dílů na stany, resp. na stanové nůžkové konstrukce.

Celtovina se používá také k výrobě ochranných závěsů do dílen, garáži i hal

Plachta z přírodní plachtoviny Celtovina 100% bavlna

Ochranné plachty z ohnivzdorné tkaniny

Vyrobíme pro Vás ohnivzdorné závěsy a plachty do provozních hal, svařoven a kotelen. Ochranné textilie šijeme ze speciální nehořlavé tkaniny 450g/1m2,  nehořlavého PVC nebo PES s akrylát/teflon zátěrem 260g/1m2.

Všechny technické tkaniny dodáváme také jako metráž.

Nehořlavé plachty na míru Nehořlavá plachta PES

 

2 Comments on Výroba plachet na zakázku

 1. mám zájem o ušití plachty ,materiál stanovina
  event pogumovaný materiál,na střechu obytného vozu /zejména krytí na zimu/ o rozměrech
  6,5mx3m s úchyty resp.resp oky v rozích
  se zpěvněním a dále na delší straně nejméně po dvou okách k možnosti ukotvení.

  Prosím o zaslání cenové nabídky a dodací doby,
  platby a dopravy.
  děkuji, pěkný den.

 2. Dobrý den, děkujeme za Vaši důvěru. Plachtu i s úchyty jsme ochotni vyrobit. Cenovou nabídku Vám posílám mailem.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..