Ochranné stínící sítě na plot PloteS

Stínící sítě PloteS patří mezi nejvyhledávanější a nejprodávanější zboží naší firmy Marek Mikel s.r.o. Naše stávající i nové zákazníky přesvědčuje špičková kvalita HD-PE tkané sítě, její vysoká pevnost, dlouhodobá barevná stabilita a odolnost vůči ultrafialovému záření.

Zelené stínící sítě na plot značky PloteS

Stínící sítě jsou vyrobeny ze síťoviny z černých a tmavě zelených vláken s plošnou hmotností 180g/1m2. Vysoká neprůhlednost sítí PloteS se stínivostí 90% poskytuje ochranu domácího soukromí. Stínící sítě jsou vhodné také pro zakrytí venkovních prostor a areálů. Stínící sítě lze upevňovat na drátěné, dřevěné ploty a další plotové systémy. Hodí se také jako rychlé provizorní oplocení pozemků a staveb.

Stínící plotové clony PloteS jsou v obou podélných okrajích  vyztuženy zesílenými pásy s otvory na uchycení. Pro upevnění síťoviny můžete použít např. plastové upevňovací pásky. Úplet dodáváme v roli. Můžete jej řezat a stříhat podle potřeby.

Plot před použitím stínící sítě Plot po použití stínící sítě PloteS

Zastínění zahradních přístřešků

Stínící textilii PloteS můžete použít jako stínící clony na zahradní altány, pergoly a stany nebo k provizornímu zavěšení jako jednoduchý přístřešek. Pod ochrannými sítěmi PloteS budete v bezpečí před deštěm i žhavými slunečními paprsky. Zákazníci nejčastěji aplikují stínící úplet k:

  • zastínění terasy,
  • zastínění pergoly,
  • zastínění balkonů.

Stínící tkanina na přistínění rostlin

Stínící tkaninu PloteS ocení i drobní pěstitelé, zahradníci a zemědělci. Pro svou vysokou stínivost 90% je tkanina používána k přistínění rostlin před prudkým slunečním zářením. Stínící sítě se uplatní jak při pěstování rostlin a plodin na velkých polích, tak doma na zahradě, ve skleníku či pařeníku.

Ochranné sítě na pískoviště

Síťovinu PloteS doporučujeme pro ochranné sítě na pískoviště a dětská hřiště. Pískoviště a hrací plochy tak zůstanou čisté bez znečištění exkrementy od ptáků, koček a psů.

Stínící sítě PloteS se stínivostí 90%

Doporučujeme všem zákazníkům, aby si u svých prodejců ověřili skutečnou kvalitu a stínivost nabízených sítí. Někteří prodejci totiž o stínivosti sítí uvádí klamavé údaje. Stínivost našich sítí PloteS dosahuje 90%. Na požádání Vám rádi zašleme vzorek síťoviny PloteS zdarma (kontaktujte nás na info@mikel.cz), případě si můžete stínící sítě sami prohlédnout a vyzkoušet přímo v naší kamenné prodejně na adrese Záhumenní V., 763 02 Zlín-Louky.

Máte-li zájem, stáhněte si podrobné informace o stínící tkanině PloteS dodávané firmou Mikel s.r.o.:

Stínící sítě PloteS – deklarace výrobku (pdf).

Uchycení stínící sítě k plotu Uchycení stínící sítě k plotu Uchycení stínící sítě k plotu Uchycení stínící sítě k plotu

Levné stínící sítě – akční slevy 10% při odběru 40 bm a více!

Nabízíme zajímavé ceny za každý odběr stínící tkaniny PloteS s 90% stínivostí. Slevu Vám přiznáme už při zakoupení minimálně 40 běžných metrů stínící textilie! Sleva platí pouze pro tkaniny s 90% stínivostí v obou barevných provedeních, zelená i písková.

V rolích o délce 10 m, 12 m, 15 m, 30 m nebo 50 m Vám dodáváme sítě o výšce 1,0 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,6 m, 1,8 m a 2,0 m. Navštivte naši online prodejnu s akční nabídkou stínících tkanin.

Stínící tkanina s 90% stínivostí pískové barvy

Vedle zelených stínících sítí dodáváme také sítě PloteS s 90% stínivostí v barvě pískové. Cena i rozměry jsou stejné jako u zelené tkaniny.

Béžové stínící sítě Béžové stínící sítě - detail

 

Zelené stínící sítě s 72% stínivostí

V naší nabídce naleznete také síťovinu s nižší, 72% stínivostí. Tato tkanina je vhodná k přístínění zahrady, skleníků, apod. Tkanina je řidší a proto poskytuje větší průchodnost slunečním paprskům.

2 Comments on Ochranné stínící sítě na plot PloteS

  1. Zdravím, sítě plotes mohu jen doporučit. Nenašel jsem sítě s lepší stínivostí než jsou tyhle.

  2. Dobrý den, děkujeme za ocenění. Přejeme, ať Vám dobře slouží.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..