Plachty na auta a motocykly

Vystavujete parkovaný automobil nebo motocykl dešti, sněhu a přímému slunci? Speciální ochranné návleky ochrání Vaše vozidlo před škodlivými vlivy počasí a zplodinami z ovzduší. Krycí plachty prodlužují životnost i atraktivitu Vašeho auta a motocyklu.

Ochranné plachty na auta a motocykly

Plachty na auta stejně jako plachty na motocykly jsou vyrobeny ze speciální PES tkaniny o plošné hmotnosti 60g/1m2. Rub plachty tvoří jemná PES příze a líc je tvořen PES textilií se stříbrným reflexním nátěrem. Plachty jsou částečně nepromokavé (odolné proti tlaku rovnajícího se tlaku 30 mm vodního sloupce).

Návlek zajišťuje, aby se z povrchu vozidla mohla odpařovat vodní pára kondenzovaná ze vzdušné vlhkosti ven skrz plachtu, a naopak, aby přes plachtu nepronikly mikročástice prachu a dalších látek které by mohly poškrábat lak karoserie.

Plachty na auta a motocykly

Využití krycích plachet na auto a motocykl

Ochranný návlek na auto a motocykl můžete používat v každém počasí po celý rok. V letním období chrání Vaše vozidlo před negativními účinky slunečního UV záření, prachem a zabraňuje přehřívání karoserie. V zimních měsících chrání vozidlo před sněhem, námrazou a posypem. Krycí plachty jsou vhodné pro negarážovaná auta a motocykly vystavené povětrnostním vlivům.

Natažení plachty na auto a motocykl je otázkou několika málo vteřin. Ochranná plachta je vybavena pružnou gumou pro snadné a rychle upevnění.

Ochrannou plachtu na auto a motocykl můžete použít ihned po zaparkování vozidla i na zahřátou karoserii nebo na mokré vozidlo.

Nabídka plachet na auto a plachet na motocykl

Krycí plachty na auta a motocykly patří k nejžádanějším produktům našeho e-shopu. Zákazníci mohou vybírat ze sedmi velikostí autoplachet (S až XXXXL) podle typu vozidla:

  • plachta na auto typu MPV-OffRoad,
  • plachta na auto typu Hatchback-Combi,
  • plachta na auto typu Sedan-Sport.

Plachta na autoPlachta na auto

AutoplachtyPlachta na auto

Nabízíme také plachty na zakrytí pouze horní části karoserie, tedy střechy a skel. Autoplachty tvarované podle různých typů vozidel v létě zabraňují přehřívání interiéru vozidla a chrání před prachem a dalšími nečistotami. V zimě Vám ušetří práci se seškrabováním námrazy – stačí plachtu stáhnout, vytřepat a nechat proschnout.

Tyto autoplachty dodáváme ve dvou typech:

  • plachty na auta typu klasik vhodné na auta typu sedan, kombi, hatchback, kupé,
  • plachty na auta typu MPV a Off-Road.

Ochranné návleky na auta Krycí plachty na auta

Ochranné plachty na motorky dodáváme ve dvou rozměrech:

  • plachty na motocykl – velikost L (rozměr motoplachty délka x šířka x výška = 228 x 99 x 124),
  • plachty na motocykl – velikost XL (rozměr motoplachty délka x šířka x výška = 246 x 104 x 127).

Plachty na motorky

Hodila by se Vám plachta na auto nebo plachta na motocykl? Navštivte náš e-shop na www.mikel.cz. Ochranné návleky na vozidla máme pro Vás skladem.

2 Comments on Plachty na auta a motocykly

  1. Mám zájem o nepromokavou autoplachtu stříbrné barvy na Felicii Hatchback.Předpokládám velikost M. Prosím o informaci kolik by stála včetně DPH. Děkuji Weinberger

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..