Krycí plachty na bazény

S našimi plachtami na bazény zhotovenými z pevné PE kašírované plachtoviny budete spokojeni. Nepromokavost, barevná stálost, stabilizace vůči ultrafialovému slunečnímu záření a vysoká životnost – to jsou hlavní přednosti našich bazénových plachet. Dodáváme plachty na kruhové i hranaté nadzemní bazény v modré barvě v různých rozměrech.

Plachty na zakrytí bazénů kruhového tvaru

Nepromokavé plachty na bazény kruhového tvaru zabraňují znečištění vody zanášením listí, prachem, dešťovou vodou a před znečištěním zvířaty. Bazénové plachty tak nejenom udržují čistou vodu, ale také bazén samotný chrání před škodlivým působením UV záření a prodlužuje jeho životnost. Plachty na bazén jsou opatřeny kvalitními polykarbonátovými kroužky pro uchycení pomocí ocelového lanka nebo jiného úchytu.

Velikost fólií na zakrytí bazénu si můžete zvolit podle průměru Vašeho bazénu:

  • plachty na kulatý bazén průměr 4,5 m (vhodné na bazén o průměru 3,4-4 m),
  • plachty na kulatý bazén průměr 5,3 m (vhodné na bazén o průměru 4,2-5 m),
  • plachty na kulatý bazén průměr 5,5 m (vhodné na bazén o průměru 4,2-5 m),
  • plachty na kulatý bazén průměr 6,2 m (vhodné na bazén o průměru 5,5 m),
  • plachty na kulatý bazén průměr 6,3 m (vhodné na bazén o průměru 5,5 m).

Plachty na bazén Bazénová plachta

Plachty na bazény oválného tvaru

Polyethylenové plachty z kvalitní plachtoviny stabilizované proti UV záření dodáváme v barevné kombinaci modrá (líc) a černá (rub). Bazénové plachty na oválné bazény jsou opatřeny polykarbonátovými oky rozmístěnými po obvodu plachty ve zdvojeném lemu.

Nabízíme tyto rozměry oválných bazénových plachet:

  • plachta na oválné bazény 4,57×6,40m,
  • plachta na oválné bazény 4,57×7,01m,
  • plachta na oválné bazény 4,57×8,23m.

Bazénové plachty na oválné bazény

Plachty na bazény hranatého tvaru

Univerzálně použitelné krycí plachty z PE kašírované plachtoviny se výborně hodí na zakrytí bazénů hranatého tvaru. Nabízíme Vám plachty modré barvy různých odstínů ve tvaru obdélníku nebo čtverce.

Lehká plachta řady HOBBY s hliníkovými oky o plošné hmotnosti 80g/1m² potěší nízkou cenou. Plachty HOBBY můžete vybírat v rozměrech od 2×3 m. Odolnější bazénové plachty řady EXPERT o gramáži 150g/1m² a s hliníkovými oky nabízíme ve tvaru obdélníku i čtverce. Plachty na bazén SUPER o gramáži 200g/1m² s hliníkovými oky potaženými mosazí se vyznačují vysokou stabilizací vůči škodlivému ultrafialovému záření. Krycí fólie SUPER dodáváme rovněž ve tvaru čtverce nebo obdélníku.

Plachta na bazény Plachty na zakrytí bazénů

Pro pevné uchycení bazénových plachet doporučujeme ocelové lanko (samostatně nebo s navijákem) anebo gumové lano.

Bublinkové fólie a bazénové plachty na zakázku

Zhotovíme pro Vás bazénové plachty z kvalitní kašírované PE plachtoviny modré barvy o gramáži 270g/1m2. Plachtovina je vysoce odolná proti škodlivým účinkům ultrafialového záření. Plachtu na Vaše přání opatříme oky z tvrzené zinkované oceli a podšijeme těžkou PVC textilií.

Na míru zhotovíme solární bublinkové fólie z pevné PE plachtoviny v provedení modro-černá (líc-rub). Solární plachty zabraňují úniku tepla ohřáté vody a vzniku řas a škodlivých mikroorganismů ve vodě.

Bublinkové plachty na bazény Solární plachty na bazén

→ Vstupte do našeho e-shopu a vyberte si svou plachtu na bazén ve tvaru čtverce nebo obdélníku, anebo plachtu na zakrytí bazénu kruhového půdorysu.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..