Krycí plachty na kontejnery

Ze speciální těžké plachtoviny vyrábíme tvarované plachty vhodné na zakrytí otevřených kontejnerů, vagónů, valníků, vozíků apod.

Plachtovina pro výrobu plachet na kontejnery

Vysoce kvalitní PVC plachtovina M-plast 900 oboustranně nánosovaná o gramáži 900g/1m2 je mezi zákazníky oblíbenou plachtovinou pro výrobu kontejnerových plachet. Vysoká pevnost tkaniny, odolnost vůči ultrafialovému záření, dlouhá životnost a v neposlední řadě také naše přijatelné ceny – to jsou argumenty, proč u nás zákazníci nakupují zakrývací plachty z této tkaniny. Kontejnerové plachty šijeme také z lehčí, ale odolné PVC plachtoviny 620g/1m2 a 650g/1m2.

Plachty zhotovujeme na míru včetně rolovacího systému, a ráčen s popruhy.

Krycí plachty

Autoplachty a plachty na zakrytí kontejnerů, vagónů

Z PVC plachtoviny pro Vás vyrobíme:

  • krycí plachty na kontejnery,
  • krycí plachty na vagóny,
  • krycí plachty na valníky,
  • krycí plachty na korby a vozíky, a další produkty podle Vašeho přání.

 

Krycí plachty na kontejneryZakrytí otevřených kontejnerů

PVC plachty na kontejnery skladem

Hotové rozměry plachet určené především na zakrytí kontejnerů, vagónů a korb dodáváme z pevné PVC plachtoviny 570 g/m2. Plachty na kontejnery nabízíme v různých velikostech a barevných provedeních.

Jednoduché krycí plachty s oky pro všestranné použití

Z PVC plachtoviny šijeme také běžné, rovné plachty pro univerzální použití. Hotovou plachtu opatříme oky pro uchycení podle Vašich požadavků. Vyplatí se investovat do kvalitní plachty s dlouhou trvanlivostí! Plachtovinu si můžete vybrat z více barevných variant.

Zakrývací plachta

Ochranné sítě na kontejnery a vozíky

Rozšířili jsme sortiment o zakrývací sítě na kontejnery a sítě na vozíky.  Síťovina chrání náklad převážený v kontejnerech, vagónech, valnících a pod. Ochranné sítě dodáváme v různých rozměrech.

4 Comments on Krycí plachty na kontejnery

  1. Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o naše produkty. Jsme ochotni Vám vyrobit dílenské závěsy včetně úchytů na míru. Potřebovali bychom znát podrobnější údaje – rozměry apod. Více informací posílám e-mailem.

  2. Dobrý den, potřebujeme silnější nepomokavou fólii(plachtu) na provizorní zimní zakrytí popraskané rovné střechy rozměr cca 10×20 m. Sdělte nám
    prosím zda je možné podobnou vyrobit a za jakou cenu. Děkuji.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..