Přírodní plachtovina – celtovina neboli stanovina

Kvalitní přírodní tkaniny tvoří minimálně z 50% přírodní materiály. Přírodní plachtovinu, známou pod názvem celtovina nebo stanovina, používáme k zakázkové výrobě plachet a plachtových přístřešků.

Z celtoviny pro Vás ušijeme plachtu nebo jakýkoliv jiný výrobek namíru podle Vašeho přání. Oblíbená je celtovina barvy khaki a smetanové.

Výběr z kvalitní celtoviny – stanoviny

Plachty vyrábíme ze třech druhů celtoviny:

Khaki zelená celtovina ze 100% bavlny dosahuje plošné hmotnosti 510g/1m2. Šířka metráže činí 142 cm. Bavlněná stanovina je impregnovaná proti vodě. Směsnou tkaninu khaki zelené barvy tvořenou z 50% bavlnou a z 50% jutou dodáváme v gramáži 570g/1m2 a šíři metráže 102 cm. Celtovina má rovněž voduodpudivou úpravu.

Stanovina v režné (smetanové) barvě s polovičním podílem bavlny a polyesteru v gramáži 430g/1m2 o šířce metráže 142 cm. Tkanina je impregnovaná proti vodě, plísním a houbám. Vysoká stabilizace vůči UV záření u všech druhů stanoviny má vliv na dlouhou životnost materiálu.

Celtovina Celtovina

Plachty na stany a k zakrytí pergoly

Přírodní materiály, pevnost a odolnost vůči ultrafialovému záření dodává přírodní plachtovině na oblibě mezi zákazníky. Další výhodou celtoviny jsou její termoizolační vlastnosti. Chrání před slunečním zářením a zároveň zabraňuje úniku tepla v zimním období.

Přírodní celtovina se nejčastějí používá:

  • k výrobě plachet na zakrytí pergol a otevřených teras
  • k výrobě stanových plachet na zaplachtování zahradních přístřešků
  • k výrobě plachtových dílů na nůžkovou konstrukci stanu.

Rádi Vám zašleme vzorek celtoviny zdarma. Napište nám prosím na info@mikel.cz.

Přírodní plachtovina - celtovina Stanovina

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..