Plachtovina PVC oboustranně nánosovaná k další výrobě

Těžká nepromokavá PVC textilie oboustranně nánosovaná je vhodná k výrobě autoplachet, plachet na kontejnery, dílenských závěsů i rovných krycích plachet. Plachtovinu dodáváme v různých barevných provedeních s matnou nebo lakovanou úpravou.

Těžká PVC plachtovina

Technická tkanina s oboustranným PVC zátěrem zvaná také autoplachtovina nebo pogumovaná plachtovina se výborně hodí ke svařování i šití. Maximální stabilizace vůči škodlivým účinkům ultrafialového záření činí z tkaniny trvanlivý, barevně stálý a odolný materiál.

Matnou PVC plachtovinu prodáváme v gramáži 620g/1m2. Oblíbenou lakovanou plachtovinu nabízíme v gramážích 430g/1m2, 550g/1m2, 620g/1m2, 630g/1m2 a 650g/1m2 a v různých šířkách.

Autoplachty, plachty na korby a vozíky

Z této pevné plachtoviny se tradičně vyrábí autoplachty na nákladní automobily a plachty na zakrytí vozíků. Plachtovina je vhodná také k výrobě ochranných závěsů do výrobních hal a ochranných fólií sloužících jako přepážky, zástěny apod. Vybírat si můžete metráž v pestrých barvách anebo v neutrálních odstínech.

Plachty na vozíky a nákladní vozidlaAutoplachty na vozíky a nákladní vozidla

Hotové rozměry PVC plachet máme také skladem. Nabízíme klasické rovné plachty pro všestranné využití ve stavebnictví a zemědělství.

Průhledné plachty a izolační fólie

Vedle barevného provedení textilií nechybí v našem sortimentu hladká průhledná fólie. Materiál lze použít ke zhotovení průhledných ochranných závěsů do výrobních prostor a hal. Průhledné závěsy zabraňují úniku tepla nebo naopak chladu, chrání před průvanem a prachem, přesto nebrání provozu. Průhlednou fólii lze využít také k výrobě oken do stanů a plachtových přístřešků. Na přání Vám rádi zašleme vzorek PVC plachtoviny zdarma. Kontaktujte nás prosím na info@mikel.cz.

 

2 Comments on Plachtovina PVC oboustranně nánosovaná k další výrobě

  1. Dobrý den zháním plachtu na zakrytí voliéry tak aby byla pruhledná 2m široká a 5m dlouhá.
    Předem děkuji za vaši odpověď.

  2. Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Můžeme Vám vyrobit plachtu na míru z průhledné folie anebo z průsvitné plachtoviny, a opatřit ji oky pro uchycení. Podrobnější informace Vám zasíláme na Váš email.

Zanechte dotaz, komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..